• ODZIEŻ DLA RATOWNIKÓW

  Szyjemy polary i spodnie spełniające normę EN 471 w kolorze pomarańczowym fluorescencyjnym. Dodajemy także haftowane naszywki oraz taśmę odblaskową.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ DLA GASTRONOMII

  Profesjonalne bluzy kucharskie i zapaski. Klasyczny krój, elegancki i wygodny w pracy. Wykonane z elanobawełny, która jest mocna i trwała (65%poliester, 35% bawełna).

  sprawdź!
 • ODZIEŻ MEDYCZNA

  Profesjonalna odzież dla służby zdrowia w kilku kolorach. Tkanina, z której wykonana jest odzież została wyprodukowana zgodnie z Obowiązującymi Polskimi Normami.

  sprawdź!
 • HAFT KOMPUTEROWY

  Posiadamy własne hafciarki do tworzenia zaawansowanych personalizacji na ubraniach. Haftujemy każdą ilość już od 1 sztuki.

  sprawdź!
 • RĘCZNIKI Z HAFTEM

  Jesteśmy dystrybutorem znanych i markowych ręczników dostępnych w wielu kolorach i rozmiarach. Sprzedajemy je również z dowolnym haftem w postaci napisu, czy firmowego logo.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ OCHRONNA BHP

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości odzieży ochronnej m.in dla sklepów i zakładów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami.

  sprawdź!
Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zapytaj naszego eksperta! Zadzwoń: (59) 844 16 70, lub napisz: erwo64@wp.pl

1. Wybierz model, kolor, ilośc

Zapoznaj się z naszą ofertą odzież medycznej, ratowniczej i gastronomicznej. Wybierz interesujący Ciebie fason i kolor, z którego mamy go uszyć.

2. Podaj swoje rozmiary

Kolejnym krokiem jest podanie rozmiarów, abyśmy dopasowali rozmiar odpowiedni dla Ciebie. Sposoby mierzenia i tabele rozmiarów naszej odzieży znajdziesz po prawej stronie.

3. Skontaktuj się z nami

W celu ustalenia szczegółów, czasu realizacji i sprawdzenia dostepności danego modelu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

4. Wybierz haft (opcjonalnie)

Oferujemy także haft komputerowy i istnieje mozliwość personalizacji odzieży. Prosimy o podanie treści napisu - jeśli ma być haftowany. W przypadku logotypu lub grafiki niezbędny jest plik JPG wysokie rozdzielczości - w przeciwnym razie nie zostanie on przyjęty.

5. Wykonanie przedpłaty

Ponieważ odziez szyta jest na specjalne zamówienie klienta zamówienia przyjmujemy tylko z opcją przedpłaty. Zamówienia niestandardowe lub w ilości hurtowej podlegają negocjacji.

Z naszej bogatej ofery skorzystało już wiele firm. Zobacz kto nam zaufał!