• ODZIEŻ DLA RATOWNIKÓW

  Szyjemy polary i spodnie spełniające normę EN 471 w kolorze pomarańczowym fluorescencyjnym. Dodajemy także haftowane naszywki oraz taśmę odblaskową.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ DLA GASTRONOMII

  Profesjonalne bluzy kucharskie i zapaski. Klasyczny krój, elegancki i wygodny w pracy. Wykonane z elanobawełny, która jest mocna i trwała (65%poliester, 35% bawełna).

  sprawdź!
 • ODZIEŻ MEDYCZNA

  Profesjonalna odzież dla służby zdrowia w kilku kolorach. Tkanina, z której wykonana jest odzież została wyprodukowana zgodnie z Obowiązującymi Polskimi Normami.

  sprawdź!
 • HAFT KOMPUTEROWY

  Posiadamy własne hafciarki do tworzenia zaawansowanych personalizacji na ubraniach. Haftujemy każdą ilość już od 1 sztuki.

  sprawdź!
 • RĘCZNIKI Z HAFTEM

  Jesteśmy dystrybutorem znanych i markowych ręczników dostępnych w wielu kolorach i rozmiarach. Sprzedajemy je również z dowolnym haftem w postaci napisu, czy firmowego logo.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ OCHRONNA BHP

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości odzieży ochronnej m.in dla sklepów i zakładów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami.

  sprawdź!
Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zapytaj naszego eksperta! Zadzwoń: (59) 844 16 70, lub napisz: erwo64@wp.pl

Bluza polarowa ratownik medyczny - czerwona

Bluza polarowa w kolorze czerwonym dla ratownika medycznego. Przody i plecy na ramionach wzmocnione tkaniną. Na dole pleców i rękawów taśma odblaskowa z Eskulapem lub srebrna 3M (do wyboru). Polar posiada dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Na plecach wysokiej jakości emblemat odblaskowy RATOWNICTWO MEDYCZNE wielkości 30.5cm x 15cm. Z przodu na lewej piersi emblemat odblaskowy 13cm x 5cm. Na prawej piersi haftowana naszywka zapinana na rzep z funkcją do wyboru: Kierowca, Lekarz lub Ratownik

Specyfikacja techniczna

Cena: 149 zł
Materiał: polar poliester 100%
Kolor: czerwony
Norma: EN 471
Gramatura: 360g/m2
Naszywka: na rzep (Kierowca, Lekarz lub Ratownik)

Galeria produktu

Z naszej bogatej ofery skorzystało już wiele firm. Zobacz kto nam zaufał!