• ODZIEŻ DLA RATOWNIKÓW

  Szyjemy polary i spodnie spełniające normę EN 471 w kolorze pomarańczowym fluorescencyjnym. Dodajemy także haftowane naszywki oraz taśmę odblaskową.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ DLA GASTRONOMII

  Profesjonalne bluzy kucharskie i zapaski. Klasyczny krój, elegancki i wygodny w pracy. Wykonane z elanobawełny, która jest mocna i trwała (65%poliester, 35% bawełna).

  sprawdź!
 • ODZIEŻ MEDYCZNA

  Profesjonalna odzież dla służby zdrowia w kilku kolorach. Tkanina, z której wykonana jest odzież została wyprodukowana zgodnie z Obowiązującymi Polskimi Normami.

  sprawdź!
 • HAFT KOMPUTEROWY

  Posiadamy własne hafciarki do tworzenia zaawansowanych personalizacji na ubraniach. Haftujemy każdą ilość już od 1 sztuki.

  sprawdź!
 • RĘCZNIKI Z HAFTEM

  Jesteśmy dystrybutorem znanych i markowych ręczników dostępnych w wielu kolorach i rozmiarach. Sprzedajemy je również z dowolnym haftem w postaci napisu, czy firmowego logo.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ OCHRONNA BHP

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości odzieży ochronnej m.in dla sklepów i zakładów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami.

  sprawdź!
Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zapytaj naszego eksperta! Zadzwoń: (59) 844 16 70, lub napisz: erwo64@wp.pl

Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi

Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Nasze biuro obsługi zapewnia kompleksowe załatwienie sprawy i rozjaśnienie wszelkich nieścisłości. Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów współpracy lub realizacji niestandardowych zamówień.

Formy kontaktu

Nazwa firmy: Erwo
Ulica: Bolesława Chrobrego 47
Miasto: 76-200 Słupsk
telefon: 59 844 16 70
Adres e-mail: erwo64@wp.pl

Numer konta

PKO BP 1 o/SŁUPSK 28 1020 4649 0000 7902 0004 4602

Nasza lokalizacja

Z naszej bogatej ofery skorzystało już wiele firm. Zobacz kto nam zaufał!