• ODZIEŻ DLA RATOWNIKÓW

  Szyjemy polary i spodnie spełniające normę EN 471 w kolorze pomarańczowym fluorescencyjnym. Dodajemy także haftowane naszywki oraz taśmę odblaskową.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ DLA GASTRONOMII

  Profesjonalne bluzy kucharskie i zapaski. Klasyczny krój, elegancki i wygodny w pracy. Wykonane z elanobawełny, która jest mocna i trwała (65%poliester, 35% bawełna).

  sprawdź!
 • ODZIEŻ MEDYCZNA

  Profesjonalna odzież dla służby zdrowia w kilku kolorach. Tkanina, z której wykonana jest odzież została wyprodukowana zgodnie z Obowiązującymi Polskimi Normami.

  sprawdź!
 • HAFT KOMPUTEROWY

  Posiadamy własne hafciarki do tworzenia zaawansowanych personalizacji na ubraniach. Haftujemy każdą ilość już od 1 sztuki.

  sprawdź!
 • RĘCZNIKI Z HAFTEM

  Jesteśmy dystrybutorem znanych i markowych ręczników dostępnych w wielu kolorach i rozmiarach. Sprzedajemy je również z dowolnym haftem w postaci napisu, czy firmowego logo.

  sprawdź!
 • ODZIEŻ OCHRONNA BHP

  Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości odzieży ochronnej m.in dla sklepów i zakładów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami.

  sprawdź!
Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zapytaj naszego eksperta! Zadzwoń: (59) 844 16 70, lub napisz: erwo64@wp.pl

Zapaska kucharska, kelnerska (mix kolorów)

Zapaska kucharska w wielu kolorach. Klasyczny wzór. Troki do wiązania 2 cm szerokości,75cm długie - możliwośc naszycia kieszeni. Szerokość zapaski wynosi 72cm. Dostępne długości: 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70cm, 80 cm ,90 cm ,100 cm, lub każdy inny według życzenia klienta.

Specyfikacja techniczna

Cena:
Materiał: elanobawełna:65% poliester,35% bawełna
Kolor: uniwersalny
Pasek: szerokość 3 cm
Gramatura: 180 g/m2, 205 g/m2, 245 g/m2
Naszywka: możliwość wyhaftowania dowolnego logo lub napisu

Galeria produktu

Z naszej bogatej ofery skorzystało już wiele firm. Zobacz kto nam zaufał!